Прашај нутриционист!

Доколку се двоумиш кој суплемент е за тебе, можеш да го прашаш нашиот нутриционист кој ќе ти ги објасни сите детали.

Испрати порака

SALE ENDS SOON

 
 

UNITY VOUCHER SYSTEMВи ја претставуваме Unity Voucher програмата, каде како член на Palestra Fitness Center можете да добивате поволности секогаш кога купувате во фитнес центарот.

Производи на Промоција

Производи

Разгледајте го нашиот широк избор на суплементи и додатоци во исхрана, вклучувајќи протеини, pre-workout, витамини, BCAA и други додатоци од палетата на Optimum Nutrition, QNT и Real Pharm достапни во Palestra Fitness Center.

 

Следете не на Instagram

Драги UACS студенти,

Ние во Palestra Fitness Center сме возбудени што имаме можност да ви понудиме специјална промоција исклучиво за вас! Како студент на Универзитетот Американ Колеџ Скопје, имате право да добиете 20% попуст на вашата претплата за членство во нашиот фитнес центар.

Со најсовремена опрема од Technogym, разновидни часови за фитнес групи, лични тренери за фитнес, сертифицирани физиотерапевти и одлична заедница, фитнес центарот Palestra е совршено место кое ќе ви помогне да ги постигнете вашите фитнес цели. Во самиот фитнес центар имаме и бар кој е прекрасна област каде што можете да ја земете вашата здрава ужина пред и после тренингот. Без разлика дали сте искусен спортист или штотуку почнувате, нашите сертифицирани тренери се тука да ве поддржат и водат на секој чекор од патот.

Во Palestra Fitness Center, ќе добиете личен пристап за управување со стресот и благосостојбата и шанса да се консултирате со нашиот стручен персонал за исхрана за да ви помогне да останете фокусирани и здрави во текот на целиот семестар. Искористете ја оваа ексклузивна понуда и придружете ни се во Palestra Fitness Center денес!

Не дозволувајте стресот и нездравите навики да влијаат на вашите академски перформанси. Инвестирајте во себе и направете позитивна промена со Palestra Fitness Center.

Искористете ја оваа неверојатна понуда и започнете го вашето фитнес патување уште денес. Едноставно покажете ја вашата студентска лична карта кога ќе се регистрирате и ќе добиете 20% попуст на месечната претплата.

Не чекајте, оваа понуда е достапна само на ограничено време.

Едвај чекаме да ве видиме во теретана! 💪
Драги UACS студенти, Ние во Palestra Fitness Center сме возбудени што имаме можност да ви понудиме специјална промоција исклучиво за вас! Како студент на Универзитетот Американ Колеџ Скопје, имате право да добиете 20% попуст на вашата претплата за членство во нашиот фитнес центар. Со најсовремена опрема од Technogym, разновидни часови за фитнес групи, лични тренери за фитнес, сертифицирани физиотерапевти и одлична заедница, фитнес центарот Palestra е совршено место кое ќе ви помогне да ги постигнете вашите фитнес цели. Во самиот фитнес центар имаме и бар кој е прекрасна област каде што можете да ја земете вашата здрава ужина пред и после тренингот. Без разлика дали сте искусен спортист или штотуку почнувате, нашите сертифицирани тренери се тука да ве поддржат и водат на секој чекор од патот. Во Palestra Fitness Center, ќе добиете личен пристап за управување со стресот и благосостојбата и шанса да се консултирате со нашиот стручен персонал за исхрана за да ви помогне да останете фокусирани и здрави во текот на целиот семестар. Искористете ја оваа ексклузивна понуда и придружете ни се во Palestra Fitness Center денес! Не дозволувајте стресот и нездравите навики да влијаат на вашите академски перформанси. Инвестирајте во себе и направете позитивна промена со Palestra Fitness Center. Искористете ја оваа неверојатна понуда и започнете го вашето фитнес патување уште денес. Едноставно покажете ја вашата студентска лична карта кога ќе се регистрирате и ќе добиете 20% попуст на месечната претплата. Не чекајте, оваа понуда е достапна само на ограничено време. Едвај чекаме да ве видиме во теретана! 💪
„Максимизирајте го вашето фитнес искуство со Mywellness: Врвен придружник за членовите на фитнес центарот Palestra”

Ако сте член на Palestra Fitness Center, знаете дека за да останете фит и здрави потребна е дисциплина и напор. Но, што ако можете да го направите вашето фитнес патување полесно и попријатно? Тоа е местото каде што доаѓа Mywellness. Оваа апликација од Technogym е дизајнирана да ви помогне да останете мотивирани и на вистинскиот пат, без разлика каде сте.

Преземете ја апликацијата од Apple App Store и Google Play Store и почнете да го прилагодувате вашиот тренинг и да ги следите резултатите! 💪

Апликацијата MyWellness на Technogym ви овозможува да доживеете невидено фитнес искуство, обезбедувајќи ви ги сите алатки што ви се потребни за да ги постигнете вашите фитнес цели.

Креирајте го вашиот профил во Palestra Fitness Center денес со скенирање на QR кодот на нашиот MyWellness Kiosk или на информативниот пулт.

#palestra #palestrafitnesscenter #fitnesscenter #skillathletic #skillathletictraining #stairmaster #fitness #wellness #mywellness #fitnessmotivation #eserciziofisico #wellnesscoach #fitnessbody #fitnesslover #technogym
„Максимизирајте го вашето фитнес искуство со Mywellness: Врвен придружник за членовите на фитнес центарот Palestra” Ако сте член на Palestra Fitness Center, знаете дека за да останете фит и здрави потребна е дисциплина и напор. Но, што ако можете да го направите вашето фитнес патување полесно и попријатно? Тоа е местото каде што доаѓа Mywellness. Оваа апликација од Technogym е дизајнирана да ви помогне да останете мотивирани и на вистинскиот пат, без разлика каде сте. Преземете ја апликацијата од Apple App Store и Google Play Store и почнете да го прилагодувате вашиот тренинг и да ги следите резултатите! 💪 Апликацијата MyWellness на Technogym ви овозможува да доживеете невидено фитнес искуство, обезбедувајќи ви ги сите алатки што ви се потребни за да ги постигнете вашите фитнес цели. Креирајте го вашиот профил во Palestra Fitness Center денес со скенирање на QR кодот на нашиот MyWellness Kiosk или на информативниот пулт. #palestra #palestrafitnesscenter #fitnesscenter #skillathletic #skillathletictraining #stairmaster #fitness #wellness #mywellness #fitnessmotivation #eserciziofisico #wellnesscoach #fitnessbody #fitnesslover #technogym